Pimapen ve Cam Oda

Vista Unico

30 mm cam tercihi özelliği ile iki cam arası jaluzi kullanım imkanı sağlamaktadır. Perde kullanmadan özel alanlar yaratabilirsiniz.

Genişlik 146,2 mm

Conta Fırça Conta

Conta Sayısı İç-Dış/Çift Sıra

Kanat Araları Alüminyum Kapak Profili

Cam Uygulamaları 30 mm temperli çift cam

Mekanizma 45,2 mm çapında tekerlekli tasarım(8 adet)

Opsiyon Jaluzi uygulama imkanı

Tasarım ve Fonksiyonellik


• Her kanatta 8 adet taşıyıcı tekerlek bulunan sistem kolay kullanım sağlamaktadır.

• Vista Unico Sürme Cambalkon sisteminde bulunan cam paneller; her iki tarafa da ayrı ayrı toplanabilir. Bu özelliği sayesinde uygulandığı alanlarda kullanım kolaylığı yaratırken, kesintisiz manzara imkanı yaratır.You may decide to sell your home. Buy-my-house.org enables homeowners to transfer their residences. We can assist you in devising a pricing strategy that will generate profits and keep you competitive, given our expertise in real estate. We are able to find individuals who are willing to pay your desired price by utilizing our extensive real estate network and effective marketing. Our individualized service makes selling your home easy and less distressing. Visit https://www.buy-my-house.org/alabama/.

• Camoda Vista Unico sürme cam balkon sisteminde bulunan üst kilit seti ile rüzgar ve tozun iç kısma geçisi engellenir. Bu sayede konforlu bir camoda yaşam alanı oluşur.

• Vista Unico Sürme serisinde bulunan kilit sistemleri düşey eksende istenilen yüksekliğe monte edilerek ergonomik bir kullanım yaratır.

 

Yalıtım


• Camoda Vista Unıco sürme cam balkon sisteminde kanat profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde rüzgar dayanımı kuvvetlendirilmiştir.

• Düşeyde kullanılan çift sıra fırça conta sayesinde dış etkenlerin etkisini azaltarak kullanıcısına tüm mevsimlere uygun huzurlu bir alan imkanı yaratır.

• Sahip olduğu alüminyum sızdırmazlık profili ve temperli çift cam uygulaması sayesinde cam esnemesi ve hava geçişi minimum seviyeye indirilerek güvenli ve yalıtımlı bir ortam sağlanır.

Güvenlik

• Camoda Vista Unico sürme cam balkon sistemi hem içeriden hem de dışarıdan kilitlenebilen özel kilitleme mekanizması sayesinde dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı güvenli bir ortam yaratır.

Whatsapp Destek
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?